AQUAJOG® NEDİR?

yüzme_teknigi_aquajogclub

AQUAJOG® NEDİR?

Suda dikey pozisyonda, tüm vücut kaslarını kullandığımız, suya karşı meydan okuduğumuz koşuyu temelinde tutan bir antrenman sistemidir. Antrenman boyunca çalışmayan bir kas grubu kalmaz, var olduğunu bile bilmediğiniz kaslarınızı keşfedersiniz.

Kara Sporlarına Göre

12

KAT DAHA YOĞUN

Suyun yoğunluğu havadan 12 kat daha fazladır. Suda 10 dakika koşmak karada 30 dakika koşmak ile eş değerdir.

1 Saatte

800

Kalori

Suda koşu sırasında tüm kaslar aynı anda aktif çalışır. Suyun doğal direnç ortamı ve nabzı yavaşlatan etkisi kardiyo antrenmanını maksimum seviyeye çıkarır.

AquaJog® ile

100

DAHA MUTLU

Suyun zihni rahatlatan etkisinin yanı sıra Aqua Jog Club antrenmanları sırasında, sonrasında ve devam ettiğin süre boyunca %100 daha pozitif hissedeceğine emin olabilirsin. 

SU İHTİYACINDAN FAZLASINI SUNUYOR

GÜÇ

GÜÇ

SU, KARDİYOVASKÜLER EGZERSİZİN YANI SIRA EN ŞİDDETLİ ANTRENMANLARDA BİLE DAHA ENERJİK OLMAYI SAĞLAYACAK KASLARI GÜÇLENDİREN BİR DİRENÇ OLUŞTURUR. TÜM HAREKETLER HAVUZUN İÇİNDE VE DIŞINDA PERFORMANSI MAKSİMUM SEVİYEYE TAŞIYACAK ŞEKİLDE OLUŞTURULMUŞTUR.
DAYANIKLILIK

DAYANIKLILIK

SU, DAYANIKLILIK SEVİYESİNİ ARTIRMAK İÇİN MÜKEMMEL BİR ORTAMDIR. SUYUN HAREKETE KARŞI OLUŞTURDUĞU DOĞAL DİRENÇ, KARAYA GÖRE DAHA YOĞUN BİR ANTRENMANLA SONUÇLANIR.
İYİLEŞME

İYİLEŞME

İyileşme ve geri kazanım iyi örülmüş bir antrenmanın anahtarlarını oluşturur.
Suda yaptığımız tüm egzersizler doğal bir iyileşme sağlar.
Rejenerasyon iyileşmenin olmazsa olmaz bir parçasıdır.
 
yüzme_teknigi_aquajogclub

12 KAT DAHA ETKİLİ

Suyun yoğunluğu havadan 12 kat daha fazla olduğu için AquaJog® antrenmanı ile kara sporlarına göre 12 kat daha etkili bir çalışma gerçekleşir. Kendi vücut ağırlığınızla suya karşı meydan okurken 1 saatte 600-800 kalori arası yakım gerçekleşir ve antrenman boyunca suyun vücudunuza yaptığı manipülasyon masaj etkisi yaratır. Bu sayede kısa sürede su vücudunuzu değiştirmeye başlar. Fazla kilolar, selülit, kas ağrıları, eklem rahatsızlıkları vücudunuzu terk eder. Kaslarınız şekillenmeye başlar, vücudunuz yerçekimine yenik düşmez ve sımsıkı bir görünüme sahip olursunuz.

NE VAR NE YOK

Kalabalık içinde terlemek yok, suya meydan okumak var
Eklemlere baskı yok, eklemlerin güçlenmesi var

Duruş bozukluğu yok, doğru postur var Vücuda yük bindirmek yok, vücut ağırlığını kullanmak var
Stres yok, arınmak var
Fit olmaya çalışmak yok, her zaman fit olmak var

Yeni Alışkanlıklar Edinmenin Tam Zamanı!

Yeni alışkanlığınla tanışmak ve AquaJogger olmak için ilk adımı at.