SIK SORULAN SORULAR

AquaJoggIng yapmak için iyi yüzme bilmem gerekiyor mu?

Hayır. Teknik olarak çok iyi bir yüzücü olmana gerek yok. Su korkunun olmaması yeterli. Su korkun var ise teknik yüzme derslerimiz ile öncelikle bu sorunu ortadan kaldırarak seni antrenmanlara hazırlıyoruz.

Derslere nasıl katılabilirim?

Derslere katılmak için üyelik paketlerinden tercih ettiğin bir paket ya da dersi satın alarak rezervasyon yapman yeterli.

Paket satın almadan önce deneyebilir miyim?

Tabii ki. Üyelik paketi satın almadan önce AquaJogging deneyimini yaşaman için Experience dersini alabilir ve tek ders ile antrenmanı deneyimledikten sonra karar verebilirsin.

Haftada kaç gün gelmeliyim?

Aramıza katıldığında artık düzenli bir spor rutinine adım atmış oluyorsun. Haftalık antrenman yoğunluğunu ortalama üç, dört ders olarak öneriyoruz. AquaJogging her gün yapabileceğin bir antrenmandır. Haftada minimum iki derse gelmen rutin oluşturman ve fayda sağlaman için önemli.

Ekipman almam gerekiyor mu?

Antrenmanlarımızda ekipmanları biz sağlıyoruz fakat kendi ekipmanlarını almak istersen kullandığımız özel ekipmanları stoğumuzda olması halinde satın alabilirsin.

Ekipmanlar ağır mı?

Kullandığımız tüm ekipmanlar hafif malzemelerden üretilmiştir. Suya girdiğinde uyguladığın kuvvet ve suyun direnci ile karadaki bir ağırlık seviyesine ulaşabilir.

Bel/boyun fıtığı/menisküs yırtığı vb. sağlık sorunlarım var. Benim için uygun mu?

Evet. Suyun sağladığı yer çekimsiz ve darbesiz ortam sayesinde sakatlanma riski olmadan, iyileşme sürecine destek olacak şekilde antrenman yapabilirsin. Sağlık durumuna göre sana uygun olan çalışma şekli için bizimle iletişime geçmen yeterli.

Kilo vermeme yardımcı olur mu?

Düzenli katılım sağladığında kısa sürede vücudundaki değişimi görmeye başlarsın. AquaJogging antrenmanlarında saatte 800 kaloriye kadar yakım gerçekleşir.

Kondisyon seviyemin yüksek olması gerekiyor mu?

Farklı geçmişlere ve farklı fitness seviyelerine sahip herkes antrenmanlara katılabilir. Kondisyonundaki gelişimi ikinci dersten itibaren çok net şekilde deneyimleyebileceksin. Seviyen ne olursa olsun katılabilirsin. Amacımız mevcut durumunu en iyi şekilde geliştirmek.

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Web sitemizde yer alan üyelik girişi bölümünden giriş sağladıktan sonra Rezervasyon Yap alanından programı görüntüleyebilir ve paketine uygun gün ve saatlere rezervasyon yapabilirsin.

Haber Ver tuşu ne işe yarıyor?

Seçtiğin dersin kontenjanı dolu ise HABER VER butonuna tıklayarak bekleme listesine girebilirsin. İlgili derste kontenjan açılması halinde sana otomatik bilgilendirme iletilir ve rezervasyon yapabilirsin.

Yanımda ne getirmeyelim?

Etkili bir antrenman yapabilmen için sıkı bir mayo, bone ve gözlük en önemli ekipmanların olacak. Doğru ekipman seçiminde her zaman bizimle iletişime geçebilirsin ve Speedo alışverişlerinde kullanabileceğin indirim kodunu temin edebilirsin.