AQUAJOGGER BREAK

UNUTAMAYACAĞIN ANILAR BİRİKTİRMEYE, PERFORMANSINI ZİRVEYE TAŞIMAYA HAZIR OL

2020 yılında tek seferlik bir organizasyon olarak başlayan ve bir anda ikonik bir organizasyon haline gelen AquaJogger Break’te kurallar her defasında yeniden yazılıyor. Yaz ve kış konseptlerinde en iyi lokasyonlarda gerçekleşen, 4 gece 5 gün boyunca toplam 12 antrenman ve etkinlikler ile geçen unutulmaz anılar ve dostluklar ile hafızanda kalacak bir deneyim. 

Çok nabız, çok kalori, sağlıklı ve lezzetli öğünler,bol serotonin, bol kahkaha ve muhteşem performansların zirve yaptığı AquaJogger Break’te en az bir kere yerini al.

AquaJog_Gizem Çalışkan

“Bu benim artık yaşam biçimim gibi oldu. Bu bir sağlık ve müthiş bir spor. Su müthiş bir güç, sonsuz bir mutluluk.”

AquaJog_Gizem Çalışkan

“Kaliteli zaman ve kaliteli etkinlik terimlerinin içini dolduran, kaliteli insanlarla geçirilen beş mükemmel gün. Dolu dolu çok iyi hazırlanmış bir programda kendimizi bıraktık. Günler geçti, nasıl ve neden geçti bilmiyoruz. Beklemediğin ama bulduğun şey ne derseniz, KAHKAHA. Hep kahkaha, çok kahkaha 🙂 “

AquaJog_Gizem Çalışkan

“Gerçekten beklediğimin çok çok üzerinde bir kamptı. Hem mental olarak hem fiziksel olarak inanılmaz iyi geldi. Bir sonraki kampı heyecanla bekliyorum. Hareket kabiliyetimde gelişme var bunu çok net anlayabiliyorum. Buraya gelmiş olmak, günde üç antrenmanı çıkarabilmiş olmak üç ay önce ameliyat olmuş biri için gerçekten muhteşem bir şey.”

AquaJog_Gizem Çalışkan

“Gün içinde çok sıkı üç antrenman yapıyorsunuz aslında çok acımasız ama bir süre sonra bundan haz alıyorsunuz ve antrenman bitsin istemiyorsunuz. Bu işin tuhaf tarafı 🙂 Bulunduğum her saniyesinde çok keyif aldım.”

AquaJog_Gizem Çalışkan
AquaJog_Gizem Çalışkan