AQUA JOG CLUB PLATFORMLARI KULLANIM KOŞULLARI

Son revizyon tarihi: Mart 2022

LÜTFEN HERHANGİ BİR AQUA JOG CLUB PLATFORMUNU KULLANMADAN ÖNCE BU KULLANIM ŞARTLARINI (‘ŞARTLAR’) DİKKATLİCE OKUYUN.

Aşağıdaki ülkelerden birinde yaşıyorsanız sizin için ek şartlar geçerli olabilir ve onları bu Şartların altında görüntüleyebilirsiniz. Ülkeyi, geçerli olduğunda Şartlar içinde gösteririz.  Bu ek şartlar, herhangi bir tutarsızlık halinde Şartları geçersiz kılar.

AQUA JOG CLUB topluluğuna hoş geldiniz!  Bu Şartları okuyorsunuz çünkü hepsi de AQUA JOG CLUB Platformunun (‘Platform’) bir parçası olan bir AQUA JOG CLUB web sitesini, dijital deneyimini, sosyal medya platformunu, mobil uygulamasını, giyilebilir teknolojisini veya ürün ya da hizmetlerimizden birini kullanıyorsunuz.  Platforma bizim burada ‘Cihaz’ olarak adlandırdığımız bilgisayar, cep telefonu, tablet, konsol veya bir başka teknoloji ile erişebilirsiniz.  Cihazınız için operatörünüzün normal ücret ve tarifeleri geçerlidir.

Bu Şartlar, sizinle AQUA JOG CLUB ve bağlı kuruluşları (burada ‘AQUA JOG CLUB,’ ‘biz,’ ‘bize’ veya ‘bizim’ olarak geçebilir) arasında sizin Platformu kullanımınız ile ilgili bağlayıcı bir sözleşme oluşturur. Size Platformu sağlamaktan sorumlu AQUA JOG CLUB kuruluşunun adı ve ilgili temas bilgileri için lütfen İletişim bölümünü inceleyin. Önemli birkaç nokta:

Şartlarımız Değişebilir.  Bu Şartları zaman zaman güncelleyebiliriz.  Önemli bir değişiklik yapılırsa Platformda bir uyarı yayınlayabilir veya size bildirim gönderebiliriz.  Değişiklikleri okuyun ve kabul etmiyorsanız lütfen Platformu kullanmayı bırakın.  Size değişiklikleri bildirdikten sonra Platformumuzu kullanmaya devam ederseniz geçerli yasa yasaklamadığı sürece güncellenmiş Şartları kabul etmiş sayılacaksınız. 

Satış Şartları.  Bizden herhangi bir satın alma yaparak  geçerli olan Üyelik Sözleşmesi/Taahhütname‘yi de kabul edersiniz.

Gizlilik Politikası. Gizlilik Politikası Platformda kişisel bilgilerin toplanma ve kullanımını açıklamaktadır ve sizin Platformu kullanımınız için geçerlidir.

Amatör Sporcular için Önemli Uyarı.  Platformdaki katılımınızın amatör bir atlet olarak uygunluğunuzu etkilemediğinden emin olmaktan sorumlusunuz.  Lütfen sizin için geçerli kurallar için amatör sporcu birliğinize danışın. AQUA JOG CLUB Platformu amatör sporcu olarak uygunsuz olmanız ile sonuçlanan kullanımınızdan sorumlu veya yükümlü değildir.

TEMEL KURALLAR

Uygunluk.  Platformu ancak ülkenizde reşit iseniz veya ebeveyn ya da vasinizden onayınız varsa kullanmaya uygunsunuz.  Çeşitli ülkelerde belirli Platform hizmetleri için bazı yaş kısıtlamaları olabilir.

Kayıt Kuralları.  Bizde bir hesap için kayıt yaptırırken aşağıdaki kurallar geçerlidir:

Doğru Olun:  Doğru ve güncel kayıt bilgileri verin.

Kendiniz Olun:  Kayıt bilgilerinizi özel tutun. Birden fazla AQUA JOG CLUB hesabı için kayıt yaptırmayın, bir başkası adına AQUA JOG CLUB hesabı kaydettirmeyin veya hesabınızı devretmeyin.

Güvende Olun:  Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve diğer giriş bilgilerinizi güvende tutun ve herhangi birisinin hesabınızı kullanmasına izin vermeyin.

Sorumlu Olun:  AQUA JOG CLUB hesabınızın yetkisiz kullanımlarını derhal AQUA JOG CLUB’a bildirin. AQUA JOG CLUB hesabınız aracılığıyla gerçekleşen herhangi bir şeyden – izninizle veya izniniz olmadan –  siz sorumlusunuz. GEÇERLİ YASANIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE AQUA JOG CLUB HESABINIZIN YETKİSİZ KULLANIMINI SONUCU GERÇEKLEŞEN HERHANGİ BİR KAYIP VEYA FAALİYETTEN SORUMLU DEĞİLDİR. 

İÇERİĞİN MÜLKİYETİ

Kullanıcı İçeriği (aşağıda tanımlanmıştır) hariç Platformumuzdaki tüm içerik – metin, yazılım, senaryolar, kod, tasarımlar, grafikler, fotoğraflar, sesler, müzik, videolar, uygulamalar, interaktif özellikler, makaleler, haber öyküleri, çizimler, animasyonlar, çıkartmalar, genel sanatsal çalışmalar ve diğer içerik (‘İçerik’) – AQUA JOG CLUB’a ve İçeriğin lisansını aldığımız başkalarına aittir ve telif hakkı, ticari marka, patent ve diğer yasalar tarafından korunmaktadır. AQUA JOG CLUB bu Şartlarda açıkça açıklanmayan tüm hakları saklı tutar.

Tüm ticari markalar, hizmet markaları ve ticari isimler (ör., AQUA JOG CLUB ismi ve Logo tasarımı vb) AQUA JOG CLUB’a aittir, onun tarafından tescil ettirilmiş ve/veya lisanslanmıştır.  Platform veya İçeriğe erişiminiz veya bunları kullanımınız yoluyla herhangi bir ticari marka, hizmet markası veya ticari isin üzerinde herhangi bir lisans veya mülkiyet hakkı edinmezsiniz.

Platformdan indirilen veya yazdırılan materyallerdeki mülkiyet bildirimlerini değiştirmemeyi veya silmemeyi kabul ediyorsunuz.

AQUA JOG CLUB’ın telif hakları veya telif hakkı ile korunabilir çalışmalar içeren İçeriği indirmenizi veya kullanmanızı onaylaması halinde AQUA JOG CLUB, size söz konusu telif haklarına veya telif hakkı ile korunabilir çalışmalara yalnız tasarlanan amaçları için ve yalnız AQUA JOG CLUB söz konusu içeriği halkın genel olarak kullanımına sunduğu sürece erişmeniz ve kullanmanız için sınırlı, kişisel, devredilemez, alt lisans verilemez ve geri alınabilir bir lisans verir. İçerik üzerinde (İçeriğe dâhil herhangi bir ticari marka veya diğer fikri mülkiyet dâhil) herhangi bir mülkiyet hakkı edinmezsiniz ve bu İçeriğin tümü kişisel, ticari olmayan kullanım içindir.  AQUA JOG CLUB kullanımınızı izleme ve bu lisansı veya İçeriğe erişiminizi herhangi bir zamanda herhangi bir sebeple değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.  AQUA JOG CLUB bu şartlara veya AQUA JOG CLUB’ın fikri mülkiyet haklarına aykırı herhangi bir İçeriği kaldırma hakkını saklı tutar.  AQUA JOG CLUB’ın size bu sınırlı kullanım olanağını sağlaması AQUA JOG CLUB’ın İçerikteki herhangi bir hakkından feragat teşkil etmez.

AQUA JOG CLUB’ın Platform ile bağlantılı olarak size verdiği spesifik kullanım haklarının dışında Kullanıcı İçeriği dâhil (Platformda yasal olarak yayınladığınız kendi Kullanıcı İçeriğiniz olması hariç) herhangi bir İçeriği, AQUA JOG CLUB’ın önceden yazılı onayı olmadan kullanmamayı, kopyalamamayı, düzenlememeyi, tercüme etmemeyi, teşhir etmemeyi, dağıtımını yapmamayı, indirmemeyi, iletmemeyi, satmamayı, türetilmiş eserler yaratmamayı veya herhangi bir şekilde faydalanmamayı kabul ediyorsunuz. İçeriğin yetkisiz kullanımı telif hakkı, ticari marka veya diğer fikri mülkiyet yasalarının ihlalini teşkil edebilir ve sizi cezai veya hukuki suçlama ve yaptırımlara tabi kılabilir.

PLATFORMDA İÇERİK YAYINLAMA

Kullanıcı İçeriği Lisansı. Platformun bazı kısımları bizim ‘Kullanıcı İçeriği’ olarak adlandırdığımız fotoğraflar, videolar, yorumlar ve diğer içeriği yayınlamanıza olanak sağlar.  AQUA JOG CLUB başkalarının Platforma gönderdiği Kullanıcı İçeriğinden sorumlu değildir. Kullanıcı İçeriği size veya onu yaratana aittir ama Kullanıcı İçeriği gönderdiğinizde bunu aşağıda açıklandığı gibi AQUA JOG CLUB’a lisanslarsınız:

Kullanıcı İçeriğinizi gönderme hakkınız olduğunu beyan ediyorsunuz ve AQUA JOG CLUB’a Platformda veya Platform ile bağlantılı olarak yayınladığınız Kullanıcı İçeriğinin herhangi birini, Kullanıcı İçeriğinde görünen herhangi bir kişinin tasviri veya Kullanıcı İçeriğinde bulunan konsept veya fikirlerin herhangi birisini tercüme etme, teşhir etme, çoğaltma, değiştirme, ondan türetilmiş eserler yaratma, alt lisans verme, dağıtımını yapma hakkı ve bu hakları temlik etmeyi içeren ticari kullanım dâhil herhangi bir amaçla kullanmak üzere münhasır olmayan, daimi, devredilebilir, alt lisans verilebilir, telif ücretsiz, dünya genelinde bir lisans veriyorsunuz. AQUA JOG CLUB, kendi takdiriyle Kullanıcı İçeriğini herhangi bir zamanda kaldırabilir.  Silinen Kullanıcı İçeriğinin halka açık olarak yayınlanmış ve onu silmemiş olan başkalarıyla paylaşılmış olması halinde siz veya ilgili kişi geçerli yasaya göre kişisel verilerin silinmesini veya engellenmesini talep etmedikçe AQUA JOG CLUB’ın sistemlerinde ve Platformda kalmaya devam edebileceğini anlıyorsunuz.

YORUMLAR, GERİ BİLDİRİM VE FİKİRLERİ KULLANMA LİSANSI.  Bize gönderdiğiniz yorum, geri bildirim veya fikirlerin gizli olmayan temelde sağlandığını anlıyorsunuz ve AQUA JOG CLUB’a bizimle paylaştığınız tüm yorum, geri bildirim ve fikirleri, size bildirim, tazminat veya tanıma olmadan, ürünler geliştirmek, üretmek ve pazarlama ve ürünleri ve hizmetleri yaratmak, değiştirmek veya iyileştirmek dâhil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaçla kullanmak için daimi, dünya genelinde bir lisans veriyorsunuz. 

 

KULLANICI DAVRANIŞ KURALLARI

AQUA JOG CLUB topluluğuna katkıda bulunacak olmanız bizi heyecanlandırıyor.  İşte birkaç temel kural:

Özgün Olun.  Platforma ancak Kullanıcı İçeriğinizde görünen veya bahsedilen kişilerden olanlar dâhil Kullanıcı İçeriğini sağlamak için gerekli tüm izinlere ve haklara sahipseniz Kullanıcı İçeriği gönderin.

Güvende Olun.

AQUA JOG CLUB veya kullanıcılarını herhangi bir çeşitten zarara maruz bırakabilecek herhangi bir şey yapmayın, buna Platformun işlevlerini aksatabilecek, zarar verebilecek, etkisiz hale getirecek, karıştıracak, aşırı yükleyecek veya sınırlayacak herhangi bir şey dâhildir.

Yazılım virüsleri, programları veya diğer bilgisayar kodları içeren Kullanıcı İçeriği göndermeyin veya herhangi bir Platform yazılımı veya güvenlik teknolojisini bertaraf etmeyin veya değiştirmeyin.

Veri madenciliği, robotlar, kazıma veya benzer veri toplama yöntemleri kullanmayın.

Biz aksini belirtmedikçe Platformumuz halka açık bir yerdir.  Platforma kişisel bilgi göndermeyin – ne sizinkileri ne de herhangi birininkileri.

Kişisel Olun.

Platformda herhangi bir reklam, teklif veya ticari içerik yayınlamayın veya Platformda ticari faaliyette bulunma karşılığında üçüncü bir taraftan ödeme kabul etmeyin.

Diğer Platform kullanıcılarından kişisel bilgi toplamayın veya istemeyin ya da istenmeyen mesajlar göndermeyin.

Platform ile etkileşime girmek için otomatik teknoloji kullanmayın.

Saygılı Olun. Topluluğa saygı gösterin ve yasa dışı, yanıltıcı, kötü niyetli, taciz edici, yanlış, ayrımcı veya bir başka şekilde kabul edilemez veya uygunsuz ya da geçerli herhangi bir yasaya aykırı Kullanıcı İçeriği göndermeyin, böyle bir web sitesine bağlantı vermeyin ya da herhangi bir şey yapmayın. AQUA JOG CLUB, Kullanıcı İçeriğini ön izleme, izleme veya kaldırma hakkına sahiptir – ama bunu yapma yükümlülüğümüz yoktur.

Kendiniz Olun.  Sporcular veya AQUA JOG CLUB çalışanları dâhil herhangi bir kişi veya organizasyonun taklidini yapmayın.

EĞLENİN!

TELİF HAKKI İHLALİ

Bize herhangi bir uyarı göndermeden önce lütfen yasal hukuk danışmanınıza danışın çünkü yalan iddialarda bulunmanın cezası olabilir.  AQUA JOG CLUB, üçüncü taraf telif haklarını ihlal ettiği belirlenen Platform kullanıcıların hesaplarını feshedebilir.

Eserinizin ihlal oluşturacak şekilde Platformda uygunsuz olarak kopyalandığına inanıyorsanız lütfen bize aşağıdaki bilgileri sağlayın:

(1) telif hakkı sahibinin veya onun adına hareket etmeye yetkili kişinin adı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve elektronik veya fiziksel imzası;

(2) ihlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkı ile korunan eserin bir açıklaması;

(3) ihlal ettiğini iddia ettiğiniz içeriğin Platformda nerede bulunduğuna dair açıklama;

(4) itiraz edilen kullanıma telif hakkı sahibi, vekili veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair yazılı bir beyan ve

(5) bildiriminizdeki yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve sizin telif hakkı sahibi veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair yalan tanıklık suçunun cezasını bilerek (geçerli yasaya bağlı olarak) sizin tarafınızdan yapılmış bir beyan.

Telif hakkı ihlali şikâyetlerini şu e-posta adresine gönderin:

hello@aquajogclub.com

PLATFORMDAKİ ORTAKLAR

AQUA JOG CLUB, zaman zaman üçüncü taraf web siteleri, sosyal medya platformları, mobil uygulamaları ve diğer ürün ve hizmetlerine (‘Üçüncü Taraflar’) bağlantılar sağlayabilir veya onlarla ortaklık yapabilir.  Platform aracılığıyla bu Üçüncü Taraflar ile bağlantı kurabilirsiniz ama bu, AQUA JOG CLUB’ın bu Üçüncü Tarafları veya faaliyetlerini onayladığı, onları izlediği veya onlar üzerinde herhangi bir kontrole sahip olduğu anlamına gelmez; onlar ayrı kullanım şartlarına ve gizlilik politikalarına tabidir.  Herhangi bir Üçüncü Tarafın sitelerini ve kullanım şartları ve gizlilik politikasını dikkatlice gözden geçirmelisiniz. AQUA JOG CLUB, Üçüncü Tarafların içerik, politika veya faaliyetlerinden sorumlu değildir ve siz Üçüncü Taraflarla riski size ait olmak üzere etkileşime girersiniz.

ÖNEMLİ SORUMLULUK RETLERİ

FİZİKSEL AKTİVİTE.  Platform fiziksel aktivite, beslenme veya genel sağlığı teşvik eden özellikler içerebilir.  Bunlar, yalnız bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi tavsiye veya hizmet olarak tasarlanmamışlardır, tanı ya da tedavi amaçları yoktur. 

Olabilecek riskleri değerlendirin ve herhangi bir fiziksel aktiviteye girişmeden önce sağlık uzmanınıza danışın.

Platformda gördüğünüz bir şey nedeniyle asla profesyonel sağlık tavsiyelerini göz ardı etmeyin veya almakta gecikmeyin.

GEÇERLİ YASANIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE AQUA JOG CLUB, PLATFORMDAKİ ÖZELLİKLERİ KULLANMANIZIN VEYA KULLANAMAMIZIN SONUCU OLARAK MARUZ KALDIĞINIZ HERHANGİ BİR YARALANMA VEYA ZARARDAN SORUMLU VEYA YÜKÜMLÜ DEĞİLDİR.

KULLANICI ETKİLEŞİMLERİ.  Geçerli yasanın izin verdiği azami ölçüde Platformun diğer kullanıcıları ile etkileşimlerinizden veya bu etkileşimler nedeniyle yaşayabileceğiniz herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. 

Sorumlu davranın ve Platformda diğer kullanıcılarla (tanımadığınız kullanıcılar dâhil) etkileşime girerken tedbirli olun. Bir başka kişi ile yüz yüze karşılaşmadan önce araştırma yapmayı, bir arkadaşı getirmeyi, halka açık yerleri seçmeyi ve birilerine nerede olacağını bildirmeyi düşünün.  AQUA JOG CLUB herhangi bir kullanıcı anlaşmazlığına dâhil olma yükümlülüğü altında değildir ama kendi takdiriyle bunu yapabilir.

GARANTİNİN REDDİ.  Bazı yargı çevreleri yükümlülükler, yasal garantiler ve yollar üzerinde belirli sınırlamalara veya istisnalar izin vermez, bu nedenle bu istisnalar ve sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir. 

Platform, İçerik ve bu Platformdaki materyaller ve ürünler ‘OLDUĞU GİBİ’ sağlanmaktadır. Platformun doğruluğu, yeterliliği, kullanışlılığı, güvenilirliği hakkında veya başka türlü olanlar dâhil herhangi bir çeşit vaatte bulunmuyoruz. GEÇERLİ YASANIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE AQUA JOG CLUB PLATFORMDA YAYINLANAN HERHANGİ BİR KULLANICI İÇERİĞİNDEN SORUMLU VEYA YÜKÜMLÜ DEĞİLDİR.   

AQUA JOG CLUB, Platformun kesintisiz veya hatasız olacağı, herhangi bir kusurun düzeltileceği ya da Platformda virüs veya zararlı herhangi bir şeyin olmayacağını garanti etmez. 

Yasanın izin verdiği en geniş ölçüde, AQUA JOG CLUB Platform, İçerik, Kullanıcı İçeriği ve Platform aracılığıyla elde edebileceğiniz veya erişebileceğiniz herhangi bir ürün veya hizmet ile ilgili sınırlı olmamak kaydıyla zımni mülkiyet, ticarete uygunluk, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme dâhil açık veya zımni tüm garantileri reddeder.

Geçerli yasa aksini öngörmedikçe Platforma erişim sonucu Cihazınıza gelen herhangi bir zarardan yalnız siz sorumlusunuz.

Platformun keyfini çıkarmanızı ve ondan tam faydayı sağlamanızı umuyoruz ama herhangi bir sonuç garanti etmiyoruz.

FESİH

AQUA JOG CLUB, herhangi bir AQUA JOG CLUB Platformunu, üye programını, ürün veya hizmeti herhangi bir zamanda bildirimsiz feshedebilir veya değiştirebilir.

AQUA JOG CLUB, herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple, AQUA JOG CLUB için herhangi bir yükümlülük olmadan, geçerli yasaya göre hesabınızı feshedebilir veya askıya alabilir, profilinizi veya herhangi bir Kullanıcı İçeriğinizi silebilir ve Platformun tamamını veya herhangi bir kısmını kullanımınızı kısıtlayabilir.   

Özellikle Platformda bir aktivite akışı veya diğer halka açık yerlerde teşhir ettikleriniz olmak üzere bazı Kullanıcı İçeriğinizin hesabınız feshedildikten sonra bile halka açık olarak görünmeye devam edebileceğini, geçerli yasaya göre talep ile Kullanıcı İçeriğinizi kaldırtabileceğinizi anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

Bu Şartlar hesabınız feshedildikten veya siz Platformu kullanmayı bıraktıktan sonra bile geçerli olmaya devam eder.

TAZMİNAT / SORUMLULUĞUN SINIRLANMASI

Platformumuzdan keyif almanızı istiyoruz ama aynı zamanda AQUA JOG CLUB sizin sebep olabileceğiniz zararlardan kendisini korumak zorundadır.

Tazminat ve İBRA.  Bazı yargı çevreleri yükümlülükler, yasal garantiler ve yollar üzerinde belirli sınırlamalara veya istisnalara izin vermez, o nedenle bu istisnalar sizin için geçerli olmayabilir. AQUA JOG CLUB , bağlı kuruluşları, görevlileri, direktörleri, çalışanları, vekilleri, lisans verenleri ve tedarikçilerini (‘AQUA JOG CLUB Tarafları’) herhangi bir şekilde Kullanıcı İçeriğiniz, İçeriği kullanımınız, Platformu kullanımınız, Platform veya diğer Platform kullanıcıları ile bağlantılı davranışınız veya bu Kullanım Şartlarına, herhangi bir yasaya veya herhangi bir üçüncü tarafın haklarına aykırılıktan doğan veya bunlarla ilgili her türlü talep, kayıp, yükümlülük, harcama, zarar ve sınırlama olmaksızın avukatlık ücretleri dâhil masraflar karşısında savunmayı, zarar görmemelerini sağlamayı ve zararlarını tazmin etmeyi kabul ediyorsunuz. Kendi adınıza ve mirasçılarınız, terekeniz, sigortacılarınız, halefleriniz ve temlik alanlarınız adına AQUA JOG CLUB Taraflarını herhangi bir şekilde Platformu kullanımınız ile ilgili zararlar nedeniyle sahip olabileceğiniz her türlü talep veya dava sebebinden burada ibra ediyorsunuz.

SORUMLULUĞUN SINIRLANMASI.  Bazı yargı çevreleri yükümlülükler, yasal garantiler ve yollar üzerinde belirli sınırlamalara veya istisnalara izin vermez, o nedenle bu istisnalar/sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

AQUA JOG CLUB TARAFLARININ HİÇBİRİ PLATFORMUN KULLANILMASI VEYA KULLANILAMAMASI VEYA PLATFORM ARACILIĞIYLA SATIN ALINAN ÜRÜNLERİN PERFORMANSI VEYA DİĞER PLATFORM KULLANICILARININ DAVRANIŞI (ÇEVRİM İÇİ VEYA DIŞI), YA DA BİR AQUA JOG CLUB ETKİNLİĞİNE VEYA AQUA JOG CLUB ORTAĞI ETKİNLİKLERİNE KATILIM YA DA HERHANGİ BİR KULLANICI İÇERİĞİ YA DA PLATFORMUN KULLANILMASIYLA BAĞLANTILI BİR BAŞKA FAALİYET SONUCU ORTAYA ÇIKAN SINIRLAMA OLMAKSIZIN KAR KAYBI VEYA VERİ KAYBI DÂHİL HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, ÖZEL, ARIZİ, DOLAYLI VEYA SONUÇ NİTELİĞİNDEKİ ZARARDAN, AQUA JOG CLUB BU ZARARIN OLASILIĞI HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLSA BİLE SORUMLU OLMAYACAKTIR.  PLATFORMU KULLANMANIZIN TÜM SORUMLULUĞUNU ÜSTLENİYORSUNUZ. PLATFORMU VEYA HERHANGİ BİR İÇERİĞİ KULLANMANIZDAN DOĞAN ZARARLAR İLE BAĞLANTILI OLARAK AQUA JOG CLUB KARŞISINDA TEK ÇARENİZ PLATFORMU KULLANMAYI BIRAKMAKTIR. EĞER AQUA JOG CLUB HERHANGİ BİR ŞEKİLDE PLATFORMU VEYA İÇERİĞİ KULLANIMINIZLA BAĞLANTILI HERHANGİ BİR ZARAR VEYA KAYIPTAN SİZE KARŞI SORUMLU BULUNURSA AQUA JOG CLUB’IN SORUMLULUĞU 100 TL’yi AŞMAYACAKTIR. 

UYGULAMA SATIŞ YERLERİ:  Bu sözleşmenin yalnız siz ve AQUA JOG CLUB arasında olduğunu, AQUA JOG CLUB uygulamasını indirdiğiniz uygulama satış yeri ile olmadığını kabul ediyorsunuz (ör., iOS kullanıcıları için Apple Inc. tarafından işletilen App Store veya Android kullanıcıları için Google Inc. tarafından işletilen Google Play mağazası).  

ANLAŞMAZLIKLAR / İLAVE ŞARTLAR

Hukuk/Yargı Yeri Seçimi

Bu platformun  Türkiye dışındaki  diğer yargı çevrelerinde AQUA JOG CLUB üzerinde kişisel yargılama yetkisinin doğmadığını kabul ediyorsunuz.

Platform, Şartlar, Gizlilik Politikası ve sizinle AQUA JOG CLUB arasındaki herhangi bir anlaşmazlığın hukuk seçimi hükümlerine bakılmaksızın her yönüyle Türkiye Cumhuriyeti hukukuna tabi olacağın kabul ediyorsunuz.

Geçerli yasanın yasakladığı durumlar hariç ve tüketicilerin yasal hakları sınırlanmadan, doğrudan veya dolaylı olarak Platformdan kaynaklanan veya onunla ilgili olan (sınırlı olmamak kaydıyla AQUA JOG CLUB ürünlerinin satın alınması dâhil) tüm anlaşmazlık, talep ve yasal işlemin herhangi bir sınıf davasına başvurulmadan münferit olarak ve münhasıran İstanbul/Çağlayan Mahkemesinde çözümleneceğini kabul ediyorsunuz.

Tüm talepler, geçerli yasa tarafından daha uzun bir süre gerekli kılınmadıkça talebin ortaya çıkmasından sonraki bir (1) yıl içinde ileri sürülmelidir.

Elektronik İletişimler

Platformu kullanmakla AQUA JOG CLUB’dan geçerli yasaya tabi olarak belirli elektronik iletişimleri almayı kabul edersiniz.

AQUA JOG CLUB’ın size elektronik olarak gönderdiği herhangi bir bildirim, sözleşme, açıklama veya diğer iletişimin, söz konusu iletişimin yazılı olmasına dair olanlar dâhil herhangi bir yasal iletişim gerekliliğini karşıladığını kabul ediyorsunuz.

Temlik Hakkı, Feragat Olmaması, Ayrılabilirlik

AQUA JOG CLUB bu Şartlar altındaki haklarını ve görevlerini geçerli yasa size bildirimi şart kılmadıkça size bildirim yapmadan herhangi bir tarafa temlik edebilir ama bu, sizin bu Şartlar altındaki haklarınızı veya bizim yükümlülüklerimizi etkilemeyecektir.

AQUA JOG CLUB’ın bu Şartların kesin ifasında ısrar etmemesi veya zorlamaması bu Şartların veya AQUA JOG CLUB’ın haklarının herhangi birisinden feragat değildir. Kullanıcı bu Şartların geçerli olduğunu her zaman varsaymalıdır.

Bu Şartlardaki herhangi bir hüküm geçersiz veya uygulatılamaz kabul edilirse bu Şartların geri kalanı uygulanabilir olmaya devam edecektir.

Okuduğunuz için teşekkürler.  Lütfen topluluğumuzun keyfini çıkarın!