ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Merhaba AquaJogger,

Her pazar saat 19:00’da gerçekleşen rezervasyon yarışı kulüp içinde keyifli bir aksiyona dönüştü. O son kalan yeri kapma çabası, bu sırada gerçekleştirdiğimiz diyaloglar motivasyonumuzu daha da yukarı taşıyor. Tüm bu süreçlerin aynı keyifle devam etmesi için elimizden geleni yapıyoruz. 

Bildiğiniz üzere kulüpte sunmuş olduğumuz hizmet sınırlı sayıda üye katılımıyla yüksek verim alınmasına yönelik. Derslerimizdeki 8 kişilik kontenjan bu noktada önemli bir sınır. Derslere olan yoğun ilginiz, düzenli katılımınız için tüm ekibim ve şahsım adına hepinize sonsuz teşekkürler.

Ders katılımlarını daha iyi organize edebilmek ve kontenjan sorunu nedeniyle kimsenin katılım hakkını engellememek adına bazı önemli konuları hatırlatmak istiyorum. 

Rezervasyon yaptığınız bir derse katılamayacağınız bir durum olduğunda belirtilen süreler içerisinde lütfen rezervasyonunuzu iptal ediniz. İptal işlemlerini sizin adınıza biz gerçekleştiremiyoruz. Dolu görünen bir derse katılım sağlamadığınız takdirde, derse gelmek isteyen diğer üyeleri dersten mahrum bırakmak yerine bunu rahatlıkla organize edebilmek hepimiz için hoşgörü çerçevesinde çok daha sağlıklı bir işleyiş sunacaktır. 

Özellikle 2021 yılında aktifleşen yeni üyelik modelimiz Aylık Limitsiz ve 3 Ay Limitsiz paketler özelinde üyelik kullanım detaylarını gözden geçirmenizi rica ediyorum. Kullanım şartları doğrultusunda yer alan kesintiler alt yapı değişikliği gerçekleştireceğimiz için uygulanmadı fakat 29 Aralık 2021 tarihi itibariyle aktif olarak geçerli olacak. 

Rezervasyon iptal ve değişiklik saatleri, kulüp kuralları ve üyelik sözleşmesi hakkında  tüm detaylar aşağıdaki iki linkte yer almaktadır. Lütfen rahat bir zamanınızda dikkatlice okuyunuz. 

https://bit.ly/uyeliksozlesmesi     https://bit.ly/kulupkurallari

 

Eğitmenlerimiz size sağlık ve kondisyonunuz doğrultusunda en doğru antrenmanı yaptırmak ve performansınız hakkında değerlendirmeler yapmakla yükümlüdür. Antrenman ve performans değerlendirmesi dışındaki her türlü talep, öneri ve görüşlerinizi lütfen dersteki eğitmene değil direkt olarak kulüp yönetimine bildiriniz. Her türlü soru, görüş ve öneriniz için hello@aquajogclub.com mail adresinden, 0553 584 12 53 numaralı hattan ve mobil uygulamada yer alan mesaj bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Ve harika bir haberle bu yazıyı sonlandırmak istiyorum.

29 Aralık 2021 Pazartesi günü itibariyle aylardır üzerinde titizlikle çalıştığımız, birçok özelliği ile birçok ilke imza atacak ve ilk defa Aqua Jog Club bünyesinde hayata geçecek yeni mobil uygulamamıza geçiş yapıyoruz! 🙂

Uygulama hakkında detaylı bilgi gelecek fakat son dönemin trend topic olmuş rezervasyon konusunu en iyi şekilde çözecek özelliklere sahip olduğunu şimdiden belirtmek istiyorum. Yer bulamadığınız bir ders için alarm kurma, cezalı süreye girmiş olsanız bile rezervasyonu iptal edebilme ve tabii ki uygulamanın fark yaratan en önemli unsuru Canlı Performans takibi ile hepimiz için yeni bir dönem başlıyor. İlk aşamada Apple Watch ile entegre çalışan uygulamamız için  derslere gelirken saatlerinizi lütfen unutmayın. 

 

Biz yepyeni bir alanda, hep birlikte güçlü bir topluluk oluşturduk ve bu muhteşem birliktelikten beslenerek her adımımızı daha güçlü atıyoruz. Aqua Jog Club’ı farklı kılan en ayırt edici unsur, üye topluluğunun pozitif enerjisi ve motivasyonudur. 

Anlayışınız ve tüm katkınız için sonsuz teşekkürler. 

Sevgilerimle, 

Suyun Gücü Adına 

Gizem Çalışkan