BİLGİLENDİRME

 

 

Merhaba AquaJogger,

Anadolu yakasında çalışmalarımızı bizden kaynaklı olmayan sebeplerle 25.03.2023 tarihinde durdurmak durumunda kaldığımız günden bu yana yeni bir havuza geçiş için tüm eforumuzla çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. 

Aradan geçen zaman diliminde göstermiş olduğunuz sabır ve anlayış için çok teşekkür ederiz.

İşimizi tekrar aynı enerji ile devam ettirebilmek en büyük isteğimiz. 

Bizim için her zaman en öncelikli olan konu AquaJoggerlarla yani sizinle olan açık iletişimimiz ve bu topluluğun müthiş enerjisidir. Mekanlar kapanır, değişir, süreler uzar fakat yıllardır gördüğümüz ve gurur duyduğumuz tek şey sizlerle aramıza mesafe girmemesidir. 

Türkiye şartlarında, farklı standartta bir hizmeti yaratmak, korumak ve bunu devam ettirmek çok ciddi bir dayanıklılık gerektiriyor. Biz bu gücü ve motivasyonu işimize olan sevgimizden, inancımızdan ve sizden alıyoruz.

Yeni havuza geçiş için çalışmalar bizim tarafımızda devam ediyor olsa da tüm AquaJoggerların talepleri alınarak iade işlemleri gerçekleştirilecektir.

Üyelik-paket iptal ve iade işlemleri için hello@aquajogclub.com mail adresine “iade talebi” konu başlığı ile Varyap’ta çalışmaların durdurulması sebebiyle talebinizi belirttiğiniz bir mail atmanız yeterli. Üyeliğinize ait detaylar ve iade süreci hakkında mail üzerinden bilgilendirme sağlanacak ve talebiniz işleme alınacaktır.

Bu sırada 1 mayısta başlayan Vadistanbul antrenmanlarımıza Anadolu yakasından katılan AquaJoggerlarımız da var. Vadistabul’a 4 haziran tarihine kadar mevcut paketinizi aktararak katılım sağlayabilirsiniz.

Sizleri özledik.Tüm katkılarınız için sonsuz teşekkürler.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımızla,

Aqua Jog Club Ekibi