AQUA JOG CLUB İLE SADECE 20 DERSTE DENEYİMLİ EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE VÜCUDUNUZDA

Play Video

fiyat değişikliğine

Days
Hours
Minutes
Seconds

Nasıl mı?

AQUA JOG

Suda dikey pozisyonda, tüm vücut kaslarını kullandığımız, suya karşı meydan okuduğumuz yürüme ve koşu bazlı bir spordur.
Antrenman boyunca çalışmayan bir kas kalmaz, var olduğunu bile bilmediğiniz kaslarınızı keşfedersiniz.

NASIL

DENEME DERSİ İÇİN bizimle iletişime geç

Deneme dersine katılmak için KAYIT YAP / ŞİMDİ BAŞLA butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurunuz. Deneme dersi sadece sınırlı sayıda katılımcıya sunulacaktır.

ÜYELİK PAKETİ VE KAYIT BAŞLANGICI

Deneme dersinden sonra yapmanız gereken tek şey deneyimli eğitmenlerimizle konuşup, size en uygun üyelik paketini seçmek olacaktır.

SAĞLIK DURUMU VE HEDEFLER

Sağlık durumunuz ve hedefleriniz hakkında bizlere gereken bilgileri sunduktan sonra size daha özel bir program çıkarmış olacağız.

GÜN VE SAAT SEÇİMİ

Size uygun olan antrenman gün ve saatlerine rezervasyonunuzu yaptırın. Artık fit olmaya hazırsınız!

HAKKIMIZDA NELER

özge borak

ÖZGE BORAK — “Aqua Jog’la Neslihan Yeldan sayesinde tanıştım ve hemen başladım. Öncelikle yüksek cardio sevenler için birebir. Tüm kaslarınızın çalıştığını hissediyorsunuz, fakat suda olduğunuz için aşırı terlemeyi hissetmiyorsunuz. Kondisyon artırmak ve sıkılaşmak için en güzel sporlardan biri olduğunu düşünüyorum. Dersin sonunda pestiliniz çıksa da vücudunuzdaki farkı iki derste bile görürsünüz. Bu sporu ülkemizde başlatan kişi olmakla beraber şu an için bu sporun tek öğretmeni ve Türkiye’deki kadın girişimcilerden biri olan Gizem Çalışkan’a da kocaman teşekkürler!”

Thursday, August 31, 2017
emre utku

EMRE UTKU — “Aqua Jog Club’a başlayalı yaklaşık 1 sene oldu. Başladığımdan şu ana kadar geçen süreçte vücut yapımda gözle görülür olumlu sonuçlar çevremdekiler tarafından da büyük ölçüde yorumlar aldı. İnsanlara Aqua Jog’u ilk anlattığımda tam olarak hayal edemeseler de bendeki değişimi ve her dersten sonra saatimde paylaştığım yakılan kalori oranını gördüklerinde merakları daha da artıyor. Suda hem kuvvet çalışması yapıp hem de kalori yakmak inanılmaz keyifli ”

Thursday, August 31, 2017
zehra yeşildere

ZEHRA YEŞİLDERE —"Suya, kendime, zihnime ve en önemlisi kaslarıma nasıl hükmetmem gerektiğini öğrendiğim bu çalışmanın; doğuştan gelen kas ve iskelet bozukluklarımı 50 yaşımda acı çekmeden iyileştirdiğini görmek benim için yeniden doğmaktır. Karada yapmama izin verilmeyen her spor aktivitesini suda yapabiliyor olmak büyük lüks.”

Thursday, August 31, 2017
eda erbil

EDA ERBİL — “AquaJog anlatılmaz YAŞANIR! AquaJog ile spor salonlarında istikrarı sağlayamadığım bir dönemde tanıştım. Tip1 Diyabet olmam sebebiyle cardio kapasitemi artırmam, bedenimi daha da güçlendirmem gerekiyordu. Suyun gücüyle, 1 seneyi aşan bu süreçte; Cardio kapasitem arttı. Bedenim güçlendi. Ruhum ışıldıyor. Pantolonlarım bol geliyor. Ve Su gibi güzel insanlar biriktirdim!”

Thursday, August 31, 2017

SIK SORULAN