AQUA JOG CLUB GIFT CARD

kurumsal_yy_banner_1920x750

HER ALANDA SUYUN GÜCÜNE İNANIYORUZ

Kurulduğumuz günden bu yana, suyun bedensel ve mental iyileştirici gücünü deneyimleterek sporda yarattığımız yeni alanının hayatımızın her noktasına etki ettiğini çok iyi biliyoruz.

Yeni yıl hedeflerinin çoğu kişisel değişim ve gelişimi kapsıyor. Bu hedeflerin başında ise sağlıklı bir yaşam şeklini benimseyerek bedensel ve mental iyileşme yer alıyor.

2022’YE SAYILI GÜNLER KALA 

GELENEKSEL YENİ YIL HEDİYELERDEN SIYRILARAK

 SPORUN VE SUYUN GÜCÜNÜ ŞİRKETİNİZE TAŞIYIN

AQUA JOG NEDİR?

Suda dikey pozisyonda, tüm vücut kaslarını kullandığımız, suyun direncine karşı meydan okuduğumuz koşuyu temelinde tutan bir antrenman sistemidir. Antrenman boyunca çalışmayan bir kas grubu kalmaz, var olduğunu bile bilmediğiniz kaslarınızı keşfedersiniz.

FARKI & FAYDALARI

Suyun yoğunluğu havadan 12 kat daha fazladır. Suyun direncine karşı meydan okurken 1 saatte 600-800 kalori arası yakım gerçekleşir. Fazla kilolar, selülit, kas ağrıları, eklem rahatsızlıkları vücudu terk eder. Suyun iyileştirici gücü hem fiziksel hem de mental zindelik sağlar.

AQUAJOGGING ANTRENMANLARININ

MUTLU ÇALIŞANLAR İLE BİR İLGİSİ VAR

AquaJogger olarak 5 ayı geride bıraktım. Kendimi Super Mario oynar gibi hissediyorum. Her bölüm biraz daha zorlaşıyor ancak bununla birlikte aldığım keyif ve fayda da aynı oranda artıyor. Başlarken ilk hedefim kilo vermek değildi. Kendimi iyi hissetmek ve aktif bir sürece başlamaktı. Hareketsiz kaldığım dönemde birçok kişi gibi ben de kilo almıştım. 5 ayda 16 kilo verdim. Giden kilolarımdan öte iyi hissettiğim konu mental olarak bana çok iyi gelmesi oldu. Eğer sağlık problemim yoksa ve bir seyahatte değilsem, haftada en az 4 antrenman yapıyorum. Evden çalışma modeline geçmiş olsak bile işyerime yakın bir lokasyonda olduğu için işe gitmemi tetikliyor ve çok daha verimli çalıştığımı hissediyorum. Herkesi suyun gücünü keşfetmeye davet ediyorum.

Can Kavanoz

Komtaş Strateji ve Ekosistem Direktörü

İstanbul’da hayat zor, iş zaten hep stresli. Trafik, pandemi, ekonomi derken her şeyden uzaklaşıp sadece kendine zaman ayırmak, biraz da kendine yatırım yapmak istiyor insan. AquaJogging sadece bir spor değil suyun gücüyle desteklenen bir meditasyon benim için. Hem bedenimi hem ruhumu şifalandırıyor. Bu arada pandemide tatlı tatlı aldığım kiloları verdim, bağışıklığım da büyük ölçüde kuvvetlendi. En kıymetlisi ise, işten koşarak çıkıp, uçarak gittiğim bir aktiviteye dönüştü. Bence bugüne kadar kendim için yaptığım en büyük iyilik, en güzel hediye 🙂

Zeynep Asan

GAIN Medya / Finans Direktörü

Uzun zamandır takip ettiğim Aqua Jog Club ile tüm dünya için olumsuz bir dönemde, pandemi sürecinde evden çalışma modeline geçince buluşabildim. Öğle aralarında yapabildiğim spor ile günün öğle öncesi yorgunluğundan kurtulduğumu ve günün geri kalanında çok daha dinç ve motive çalışmaya devam ettiğimi hissediyorum. Bir çok spor dalını denemiş bir insan olarak terleme, kas ağrısı gibi kara sporlarının olumsuz yönlerini taşımaması ile hem spor olarak fiziken sınır zorlayıcı hem de su etkisi ile dinlendirici olması adeta spora bakışımı değiştirdi. 

İlk derste 45 dakika süren yüksek kardio içeren bir sporu bitirebilmiş olmamın sevinci ile haftada 4 gün düzenli yapma isteğim oluştu. Çok kısa bir sürede vücudumun şekillendiğini, duruşumun değiştiğini gördüm. Beslenme alışkanlığımı da spora uygun bir düzene sokmamla birlikte sabah zor uyanma, gün içerisindeki yorgunluk kaynaklı uyku hali gibi şikayetlerim de tamamen ortadan kalktı. Tüm bunlara ek olarak eğitmenler kontrolünde grup halinde antrenman yaparken farklı sektörlerden, farklı sosyal yaşamlardan yeni insanlar tanıma fırsatı yakaladığım için de çok mutluyum.

Kemal Murat Hersan

Boyner/Morhipo Yaratıcı Ajanslar Müdürü

İçinden geçtiğimiz şu sıra dışı günlerde, tüm düzenimin yıkılıp, yeni bir düzene evrildiğine şahit olurken Aqua Jog ile tanıştım. Evde çalışma düzenimden kaynaklı yatak, koltuk, mutfak ve masam arasında geçirdiğim hareketsiz günlerimden artık kurtulmam gerek diye düşünmeye başlamıştım ki bir gün bir sosyal medya postunda “Suyun Gücünü Keşfet” sloganı dikkatimi çekti. Bir çok insan gibi suyun rahatlatıcı gücüne çok inanıyordum, bir de bu rahatlama ile birlikte yüksek kalori yakabileceğim bir antrenman düzeni çok ilgimi çekmişti. 2 sene önce başladığım bu macera bir tutkuya, bir spor bağımlılığına dönüştü. Haftalık düzende kendi iş ve sosyal hayatıma göre rahatlıkla planlayabildiğim, ister işten önce güne başlamadan ister de işten sonra tüm gün yorgunluğunu suda bir antrenmanla sonlandırmak istediğimde Aqua Jog’un esnek ders takvimi yardımıma yetişti. Kara antrenmanına kıyasla sudaki antrenmanlardan sonra kendimi daha zinde ve canlı hissediyorum. Suyun gücü hayatıma Aqua Jog ile dokundu…

Ezgi Alkaç

madd Entertainment - Finans Direktörü

Gelenekselleşmiş hediyelerin aksine düşünülmüş ve çalışanların hayat kalitesini artırmaya yönelik deneyimler sunarak  performans, verimlilik ve sadakati artırıyoruz.

Kurumsal iş birliklerimiz ile amacımız, suyun hayatımız üzerindeki olumlu etkilerini her yönüyle deneyimletirken metropol yaşamının ve yoğun iş temposunun stresini  azaltmak. Sağlıklı bir zihnin sağlıklı bir bedenden geçtiği gerçeği ile iş hayatında daha pozitif alanları birlikte yaratıyoruz.

YENİ YILDA SUYUN GÜCÜNÜ BİRLİKTE KEŞFEDELİM

Kurumsal_Iletisim
Lütfen aşağıdaki onay kutucuklarını işaretleyiniz.
Gizlilik ve Çerez Politikasını okumak için lütfen tıklayınız.