AQUA JOG CLUB GIFT CARD

[smartslider3 slider=”5″]

HER ALANDA SUYUN GÜCÜNE İNANIYORUZ

Kurulduğumuz günden bu yana, suyun bedensel ve mental iyileştirici gücünü deneyimleterek sporda yarattığımız yeni alanının hayatımızın her noktasına etki ettiğini çok iyi biliyoruz.

Yeni yıl hedeflerinin çoğu kişisel değişim ve gelişimi kapsıyor. Bu hedeflerin başında ise sağlıklı bir yaşam şeklini benimseyerek bedensel ve mental iyileşme yer alıyor.

2022’YE SAYILI GÜNLER KALA 

GELENEKSEL YENİ YIL HEDİYELERDEN SIYRILARAK

 SPORUN VE SUYUN GÜCÜNÜ ŞİRKETİNİZE TAŞIYIN

AQUA JOG NEDİR?

Suda dikey pozisyonda, tüm vücut kaslarını kullandığımız, suyun direncine karşı meydan okuduğumuz koşuyu temelinde tutan bir antrenman sistemidir. Antrenman boyunca çalışmayan bir kas grubu kalmaz, var olduğunu bile bilmediğiniz kaslarınızı keşfedersiniz.

FARKI & FAYDALARI

Suyun yoğunluğu havadan 12 kat daha fazladır. Suyun direncine karşı meydan okurken 1 saatte 600-800 kalori arası yakım gerçekleşir. Fazla kilolar, selülit, kas ağrıları, eklem rahatsızlıkları vücudu terk eder. Suyun iyileştirici gücü hem fiziksel hem de mental zindelik sağlar.

AQUAJOGGING ANTRENMANLARININ

MUTLU ÇALIŞANLAR İLE BİR İLGİSİ VAR

[sp_testimonial id=”1903″ ]

Gelenekselleşmiş hediyelerin aksine düşünülmüş ve çalışanların hayat kalitesini artırmaya yönelik deneyimler sunarak  performans, verimlilik ve sadakati artırıyoruz.

Kurumsal iş birliklerimiz ile amacımız, suyun hayatımız üzerindeki olumlu etkilerini her yönüyle deneyimletirken metropol yaşamının ve yoğun iş temposunun stresini  azaltmak. Sağlıklı bir zihnin sağlıklı bir bedenden geçtiği gerçeği ile iş hayatında daha pozitif alanları birlikte yaratıyoruz.

YENİ YILDA SUYUN GÜCÜNÜ BİRLİKTE KEŞFEDELİM

Kurumsal_Iletisim
Lütfen aşağıdaki onay kutucuklarını işaretleyiniz.
Gizlilik ve Çerez Politikasını okumak için lütfen tıklayınız.