AQUAJOGGER WINTER BREAK / ERCİYES

9-13 MART 2022
RADISSON BLU MOUNT ERCİYES / KAYSERİ

HEYECAN DORUKTA!

Hazırsan, kıştan unutulmayacak bir çıkış yapıyoruz!

Öncelikle AquaJogger Break kampının kulübümüzün ikonik organizasyonu haline gelmesini sağlayan tüm katılımcılarımıza, katılamayıp sürekli pozitif enerjisini gönderen takipçilerimize ve AquaJoggerlara sonsuz teşekkürler.

Amacımız uzun süren pandeminin etkilerini bir nebze azaltmak, tekrar nefes almak, vücudumuzu yeniden uyandırmak ve özlemle beklediğimiz suya kavuşmaktı. Kamp amacını başarıyla gerçekleştirmekle kalmadı, bunun çok daha ötesine geçti.

5 günde toplam 12 antrenman ve sağlıklı öğünlerle canlanırken muhteşem dostlukların oluştuğu, her anın apayrı bir anıya dönüştüğü ve daha henüz ayrılmadan “bir sonraki ne zaman nerede?” sorularının havada uçuştuğu bir organizasyondan bahsediyoruz. Ne mutlu bize!

Şimdi, bu zamana kadar yaşadığımız AquaJogger Break deneyimlerini başka bir boyuta taşıyoruz. Karlar altında hem kayak hem de AquaJogging’in iç içe geçeceği, muhteşem bir kar manzarasına sahip havuzda suyun gücünü tekrar tekrar keşfedeceğimiz yepyeni bir deneyim bizi bekliyor.

Dağ manzarası eşliğinde suda antrenman yapmanın hazzına erişirken, dışarıya doğru uzanan sıcak su havuzunda yaşayacağın keyfi hayal et!

Yoğun tempoda geçen organizasyonda günde ortalama 3 antrenman ve sana özel hazırlanmış sağlıklı öğünler yer alıyor. Kamp boyunca antrenmanların, menülerin tamamen kulübümüzün kurucusu Gizem Çalışkan’ın takibinde. Bilenler biliyor, işin biraz zor olsa da bu zorluktan maksimum keyif alacağın da garantili.

Hem kış sporlarını yapabileceğin hem de yoğun AquaJogging antrenmanları ile kış boyunca yavaşlamış olan metabolizmanı uyandıracağın, 5 günün sonunda gerçek bir kırılım yaşayacağın AquaJogger Winter Break kampı ile kuralları yeniden yazıyoruz.

UNUTAMAYACAĞIN ANILAR BİRİKTİRMEYE, SINIRLANIRINI KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

AQUAJOGGER WINTER BREAK’TE SEN DE BİZİMLE MİSİN?

Cevabın EVET ise, başvuru formunu doldurman yeterli.

Programın amacına ulaşması için 4 gece 5 gün konaklamayı öneriyoruz. Fakat programın buna uygun değilse 3 gece 4 gün opsiyonunu da değerlendirebilirsin. 

AquaJogger Winter Break Erciyes Kapsam ve Detaylar:

 • AquaJogger Break Antrenman Programı + Konaklama + Ürün Kiti (4 gece – 5 gün alkolsüz tam pansiyon / gün boyu su ve kahve ücretsiz) 
 • 9 Mart Çarşamba günü 2 saat sürecek ücretsiz kayak workshop’u
 • Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş kayak odasına sahip Enderspor’da kayak ekipman kiralamalarında %15 indirim
 • Katılımcılar kendilerine ait odalarda tek kişi ya da çift kişi olarak konaklayacaktır. 
 • Kampa katılacak olanların doktor kontrolünden geçmesi tavsiye edilir.
 • Kamp boyunca yeni mobil uygulamamız AJC XTRM app ile canlı performans takibi ve performans karşılaştırmaları yapılmaktadır. 
 • Uçak bileti temini katılımcıya aittir. Kaydın tamamlanması ile birlikte bilet işlemleri, saat planlamasını birlikte gerçekleştirmekteyiz. (Girişlerin en geç 11:00’da gerçekleştirilmesi gerekmektedir)
 • Kayseri Havalimanı-Radisson Blu Mount Erciyes gidiş dönüş transfer hizmeti ücrete dahildir. 
 • Kamp kontenjanı sınırlıdır. 
 • Kamp ödemeleri geri ödemesizdir. Kampa katılmayacağınız bir durum oluşması halinde bu hakkınızı Aqua Jog Club İstanbul şubelerinde uygun üyelik modelinde kullanmak üzere aktarabilirsiniz.
 • Antrenman programlarına dahil olmadan sizinle birlikte tatil yapmak isteyen aile bireyleriniz ve/veya arkadaşlarınız için size özel fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz. 

ÜCRETLER / 9-13 MART 4 GECE 5 GÜN

ODA TÜRÜHAVALETEK ÇEKİM 3 TAKSİT
SINGLE 14.700 TL14.980 TL15.450 TL
DOUBLE (kişi başı)11.100 TL11.310 TL11.670 TL
9-13 Mart 4 Gece 5 Gün

ÜCRETLER / 10-13 MART 3 GECE 4 GÜN

ODA TÜRÜHAVALETEK ÇEKİM 3 TAKSİT
SINGLE 11.925 TL12.150 TL12.540 TL
DOUBLE (kişi başı)9.100 TL9.280 TL9.570 TL
10-13 Mart 3 Gece 4 Gün

KAMP KATILIM TALEP FORMU

AquaJogger Break
Lütfen aşağıdaki onay kutucuklarını işaretleyiniz.
Gizlilik ve Çerez Politikasını okumak için lütfen tıklayınız.