AQUAJOGGER BREAK 3/ ALANYA

27-31 EKİM 2021
SUNPARK HOTELS / COOKS CLUB ALANYA

Ve işte tekrar hikayenin başladığı yerdeyiz!

AquaJogger Break, sen efsane bir kampsın ve 29 Ekim’e çok yakışacaksın!

Öncelikle AquaJogger Break kampının kulübümüzün ikonik organizasyonu haline gelmesini sağlayan tüm katılımcılarımıza, katılamayıp sürekli pozitif enerjisini gönderen takipçilerimize ve AquaJoggerlara sonsuz teşekkürler.

Amacımız uzun süren pandeminin etkilerini bir nebze azaltmak, tekrar nefes almak, vücudumuzu yeniden uyandırmak ve özlemle beklediğimiz suya kavuşmaktı. Kamp amacını başarıyla gerçekleştirmekle kalmadı, bunun çok daha ötesine geçti.

5 günde toplam 12 antrenman ve sağlıklı öğünlerle canlanırken muhteşem dostlukların oluştuğu, her anın apayrı bir anıya dönüştüğü ve daha henüz ayrılmadan “bir sonraki ne zaman nerede?” sorularının havada uçuştuğu bir organizasyondan bahsediyoruz. Ne mutlu bize!

27-31 Ekim tarihleri arasında yaz sezonunun son kampını açılışı yaptığımız noktada, Cook’s Club Alanya’da gerçekleştiriyoruz.

Yoğun tempoda geçen kampımızda günde ortalama 3 antrenman ve size özel hazırlanmış sağlıklı öğünler yer alıyor. Kamp boyunca antrenmanlarınız, yedikleriniz ve içtikleriniz tamamen kulübümüzün kurucusu Gizem Çalışkan’ın takibinde. Bilenler biliyor, işiniz biraz zor olsa da bu zorluktan maksimum keyif alacağınız da garanti 🙂

4 gece 5 gün süren kampta amacımız eski alışkanlıkları kırarak yenilerine adım atmayı sağlamaktı.

İhtiyacımız  olan motivasyonu nasıl sağlarız, sağlıklı yaşam konseptine nasıl geçiş yaparız, nasıl tüm bunları sürdürülebilir hale getirebiliriz, vücudumuz ne istiyor, AquaJogging nedir ve nasıl etki ediyor gibi tüm sorular cevaplarını buldu.

“Yapabilir miyim?” sorusunu eminiz ki birçoğunuz çokça kendinize soruyorsunuzdur. Herkes yapabilir. Önemli olan ne kadar daha yapabilirsin, sınırlarını gerçekten biliyor musun, kendini ve potansiyelini gerçekten tanıyor musun soruları. İşte bu kampta bizim için en muhteşem şey ise herkesin kendi sınırlarının ötesine geçmesi oldu. 

UNUTAMAYACAĞIN ANILAR BİRİKTİRMEYE, SINIRLANIRINI KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

AQUAJOGGER BREAK 3’TE SEN DE BİZİMLE MİSİN?

Cevabın EVET ise, başvuru formunu doldurman yeterli.

Suyun gücü adına sevgilerimizle!

AquaJogger Break Alanya Kapsam ve Detaylar:

 • AquaJogger Break Antrenman Programı + Konaklama + Ürün Kiti ( 4 gece – 5 gün her şey dahil)
 • Katılımcılar kendilerine ait odalarda tek kişi ya da çift kişi olarak konaklayacaktır. (Çift kişi konaklama talebi olan kişilerin bunu ayrıca belirtmesi gerekmektedir)
 • Otele HES kodunuz ile giriş yapabileceksiniz.
 • Tesiste sağlık hizmeti bulunmaktadır.
 • Kampa katılacak olanların doktor kontrolünden geçmesi tavsiye edilir.
 • Kamp boyunca yeni mobil uygulamamız ile canlı performans takibi ve performans karşılaştırmaları yapılmaktadır. 
 • Uçak bileti temini size aittir. Kaydınızın tamamlanması ile birlikte bilet işlemleri, saat planlamasını birlikte gerçekleştirmekteyiz.
 • Antalya Havalimanı ve Gazipaşa Havalimanı’ndan Otel’e gidiş dönüş transfer hizmeti bulunmaktadır. (Transfer hizmeti ücret detayları en altta belirtilmiştir.)
 • Kamp kontenjanı sınırlıdır. 
 • Kampa katılmayacağınız bir durum oluşması halinde Kamp başlangıç tarihinden 10 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilir, yaptığınız ödemeyi geri alabilir veya bu hakkınızı Aqua Jog Club İstanbul şubelerinde uygun üyelik modelinde kullanmak üzere aktarabilirsiniz.
 • Sizinle beraber kampa katılmak istemeyen ama tatil yapmak isteyen aile bireyleriniz ve/veya arkadaşlarınız için size özel fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz. 

Kamp Ücreti: Single Oda 4450 TL  //  Double Oda 4350 TL

Özel Havalimanı Transfer Detayları

Antalya Havalimanından Otele Tek Yön (120 KM)

Otomobil1-4 Kişi450 TL
Vito VIP5-9 Kişi570 TL

Gazipaşa Havalimanından Otele Tek Yön (45 KM)

Otomobil1-4 Kişi360 TL
Vito VIP5-9 Kişi450 TL

KAMP KATILIM TALEP FORMU

AquaJogger Break
Lütfen aşağıdaki onay kutucuklarını işaretleyiniz.
Gizlilik ve Çerez Politikasını okumak için lütfen tıklayınız.