EVDE ONLINE AQUAJOG ANTRENMANLARI BAŞLIYOR

GİZEM ÇALIŞKAN

Son dönemde evde geçen hayatımızda bir çok konuda değişim ve dönüşüm sürecine girdik. Bu değişim süreci bizi hem fiziksel hem de mental olarak tümüyle etkiledi. Evden çalışmaya, her şeyi online satın almaya, sevdiklerimizle ekrandan kucaklaşmaya, dünyanın diğer ucundaki ormanları ve müzeleri online gezmeye, dünyanın önde gelen sanatçılarının konserlerini evden izlemeye başladık. Tüm bunlar bir nebze iyi hissettirse de dokunmak, hissetmek, koklamak, hareket etmek bizim temel ihtiyaçlarımız. Bilmemiz gereken tek şey bu sürecin geçici olduğu ve odaklanmamız gereken en önemli şey bütünsel sağlımızı korumak. 

Daha önce hiç spor yapmamış birçok kişi psikolojik etkilerle aniden harekete geçti. Sayfalarımız canlı yayınlarla dolup taştı ve dolup taşmaya devam ediyor. Bireysel ihtiyaçları belirlemek de haliyle zorlaştı. 

Havuzumuz kapalı, antrenmanlarımızı yapamıyoruz, ortak bir noktada buluşmak, bir arada antrenman yapmak bu süreçte malesef imkansız.

Hem fiziken hem de ruhen bizi üst seviyeye taşıyan AquaJog antrenmanlarını evlerinize nasıl ulaştırabilirim sorusuyla geçen günlerimde ortaya çıkardığım ve global çapta ilk defa gerçekleşecek Online AquaJogging projesini başlatıyoruz. Sanki kulübümüz açılmış, karantina bitmiş gibi heyacan doluyum! 🙂 Evinizde kapalı ya da açık kendinize ait bir havuzunuz varsa düzeni değiştirmeye hazır olun! Bu zor günlerde havuz erişimi olan az sayıda şanslı kişilerdensiniz. 

Yeni deneyimler arayan fitness bağımlısı biriyseniz, rekabetçi bir ortam arayan profesyonel sporcuysanız ya da günlük basit hareketlerde bile zorluk çekiyorsanız su ihtiyacımızdan daha fazlasını sunuyor.

Daha sonra hiç kullanmayacağınız ekipmanları satın alarak evde bir spor salonu yaratmanıza gerek yok. Havuz başında sadece keyif yapmak yerine onu tam donanımlı bir antrenman sahasına çeviriyoruz. 

Dünyanın önde gelen profesyonel sporcularının da antrenmanlarına mutlaka eklediği AquaJogging ile eklem sağlığını koruyarak darbesiz direnç antrenmanlarını eve taşıyoruz. 

Cristiano Ronaldo

Benimle birlikte suyun gücünü keşfetmeye, saatte 800 kalori yakmaya, kaslarınızı güçlendirerek tüm bedeninizi harekete geçirmeye, bağışıklığınızı bir kalkana çevirmeye ve ruhen arınmaya hazırsanız

HADİ BAŞLAYALIM!

Kişisel sağlık ve kondisyon analizinizi yapmak, havuzun fiziki şartlarını detaylandırmak ve size özel hazırlayacağım antrenman programı hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim:

M: hello@aquajogclub.com

T: 0553 584 12 53

Evde Kalın, Sağlıkla Kalın!

Gizem Çalışkan

https://www.instagram.com/p/B6QbvsRgiWe/